Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

Az NKM Áramszolgáltató Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Kampányok, üzleti tevékenységek adatbázis oldali támogatása
  • Projektek aktív támogatása
  • Statisztikák és elemzések elkészítése
  • Adatok értelmezése, értékelése és a felmerülő problémák jelentése
  • Javító intézkedések megfogalmazása és előterjesztése
  • Üzleti elemzések megrendelése alapján történő elkészítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Elemző készség, analitikus gondolkodás
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Heti minimum 20 óra teljesítése

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 08.00-18.00 között - előre egyeztetett beosztás szerint napi 4-8 órás feladatteljesítés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 1400 Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Matematikai, Gazdaságinformatikai, Közgazdász vagy Statisztikai területen folytatott tanulmányok
  • Statisztikai programokcsomagok (R, SPSS, SAS) ismerete
  • Python nyelv ismerete
  • Adatbáziskezelésben való jártasság (SQL, ORACLE,MSS SQL)

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre