Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.05.25.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

A Budapest Bank Békéscsabai Bankműveleti Központjában kínálunk most egy kiváló lehetőséget szakmai tapasztalat szerzésére illetve a szükséges gyakorlat letöltésére egyaránt!
Kötetlen munkaidőt ajánlunk, legalább fél éves folyamatos munkalehetőséggel, heti min. 25 óra munkaidővel!
Itt valóban betekintést nyerhetsz a banki termékek és folyamatok működésébe, önállóságot és magabiztosságot tanulhatsz és jó kapcsolatokat építhetsz!

Feladatok:

  • Rendszeres riporting feladatok üzemeltetése
  • Riportok, lekérdezések készítése banki adatbázisból (adattárház)
  • Riportok módosítása az üzleti folyamatok változásának megfelelően
  • Vezetői döntéshozatal és üzleti kontroll támogatása elemzések és prezentációk készítésével
  • Access felhasználói felület fejlesztése és karbantartása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok (aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)
  • Magabiztos MS Office ismeret (kiemelten Excel és Access)
  • SQL nyelv és adatbázis ismeret
  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Logikus gondolkodásmód, lényeglátás
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány (sikeres felvételt követően van idő beszerezni, a tényleges munkába állás előtt kell bemutatni)
  • Minimum 6 hónapos időtartam vállalása

Munkaidő

Heti min. 25 óra kötetlen munkaidőben.

Amit kínálunk

  • Banki termékek és folyamatok működésének megismerése
  • Riport fejlesztési tapasztalat agilis fejlesztési módszertanok szerint
  • JIRA tickering rendszer megismerése
  • Technológiai ismeretek bővítése online képzési rendszeren keresztül
  • Riport fejlesztési tapasztalat Agilis fejlesztési módszertanok szerint
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • Innovatív, fiatalos környezet
  • Bruttó 1121 Ft/óra díjazás

Előnyt jelent:

  • Adat vizualizációs eszközök ismerete

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Békéscsaba
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre