www.cvonline.hu
Üzleti elemző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.01.31.
Hirdetés azonosító: 1391883

FELADAT

IP cím és VPN port kiosztásért felelős központi adminisztrációs alkalmazáshoz keresünk üzleti elemző kollégát, aki felelős az új fejlesztések követelményeinek összegyűjtéséért, elemzéséért és a követelményspecifikációk elkészítéséért. Az új kolléga felelősségi körébaetartozik még a projekt-életút lekövetése, illetve a felhasználói és egyéb dokumentációk elkészítése.

PROFIL
  • Legalább 5 év IT projekt tapasztalat (alkalmazásmenedzsment)
  • IT követelményelemzési tapasztalat (>3 év)
  • Specifikáció készítési tapasztalat (>3 év)
  • Telekommunikációs ismeretek, mély tudás a WAN, IP VPN, router, switch, IP címkiosztások, telekommunikációs hálózatok területén
  • Felsőfokú német (kötelező) és angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent CMDB (Configuration Management Database) ismeret, illetve tapasztalat
  • ITIL alapismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Vezető üzleti elemző

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. ...
Budapest, Pest

Portfólió elemző

OTP Bank NyRt.

Feladatok: A Tőkeszámítási és Hitelportfólió El...

Junior portfólió elemző