Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti elemző - Budapest

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.10.03.
Hirdetés azonosító: 1933271

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Angol nyelvtudás
  • Excel és Powerpoint ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyugodt, racionális személyiség

Feladatok:

  • Értékesítési elemzések készítése (ismétlődő és ad hoc)
  • Prezentációk készítése
  • Riportok, havi jelentések készítése az anyacégnek és a helyi sales csapatnak, adatszolgáltatás egyéb osztályoknak
  • Sales csapat munkájának támogatása
  • CRM rendszer-adminisztrátori feladatok ellátása
  • Kereskedelmi szerződések ellenőrzése

A munkáltató ajánlata:

  • Igazán inspiráló nemzetközi csapat
  • Változatos, érdekes feladatok
  • Értékteremtés, részvétel nagy döntések meghozatalában
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a látásjavításban csúcstechnológiát képviselő japán tulajdonú partnere magyarországi leányvállalata részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Gazdasági tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre