Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzleti elemzési tanácsadó munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.04.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.13.

OTP Bank

Vállalati Igazgatósága Értékesítéstámogatás és Üzletfejlesztési Főosztálya

Üzleti elemzési tanácsadó munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Nem lakossági ügyfelek adatvagyonának üzleti felelőse, folyamatos javaslattétel az adatvagyon bővítésére, minőségének, struktúrájának, üzleti felhasználhatóságának javítására
  • Vállalkozói ügyfelek lemorzsolódásának, termékhasználatának, életpályájának, értékesítési potenciáljának, tranzakciós szokásainak, bankválasztásának, idegen és saját banki hiteleinek elemzése, összefüggések feltárása
  • Rendszeres és ad-hoc jelentések, adatok feldolgozása, előkészítése, együttműködve a termékfejlesztési és értékesítési társterületekkel
  • Reporting rendszer, adatpiac fejlesztésére javaslattétel, megvalósult fejlesztések tesztelése
  • Adatminőség folyamatos ellenőrzése, kimenő adatszolgáltatások és elemzések validálása
  • Együttműködés a bank IT, CRM, termékfejlesztési területeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, informatikai, alkalmazott matematikus végzettség
  • Statisztikai, pénzügyi ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló elemző képesség
  • Legalább 3 éves adatbázis lekérdezési gyakorlat (SQL preferált)
  • Adatelőkészítési, feldolgozási, elemzési gyakorlat, lehetőség szerint összetett és nagy méretű adatforrásokon
  • Excel emelt szintű ismerete
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Banknál, biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Kontrolling, CRM, adatelemzői munkatapasztalat
  • Adatvizualizációs szoftverek használatában szerzett tapasztalat
  • SAS Base/Enterprise Guide/Enterprise Miner
  • Big Data adatbázisok ismerete, azok kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2019. május 13.

Foglalkoztatás módja: határozatlan idejű

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre