www.cvonline.hu

Üzleti alkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 79 napja lejárt

Budapesti székhelyű logisztikai cég IT csoportjába

munkatársat keresünk.

Fő feladatok:

  • A cég egyedi alkalmazásainak – szerver és kliens oldali - fejlesztése
  • Adatbázisok kezelése és optimalizálása
  • Alkalmazások integrációja
  • Új projektekben való részvétel és meglévő keretrendszerű, már futó projektekben való részvétel.

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • .NET, C# és MS SQL területeken szerzett gyakorlat
  • Ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Sharepoint-tal kapcsolatos felhasználói és / vagy fejlesztői tapasztalat
  • Képesség önálló- és csapatban való munkavégzésre
  • Strukturált és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai dokumentációs szintű angol nyelvismeret.

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.kerület
Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.06.