Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési munkatárs

VIDEOTON EAS Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.06.14.
header

VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása, a vevőkkel való kapcsolatfelvétel, üzleti lehetőségek felderítése, azok szűrése
  • Árajánlatok elkészítésében, szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Marketing anyagok önálló elkészítése, illetve azok készítésében való részvétel
  • Tárgyalások előkészítése, azokon való részvétel, tárgyalásjelentések összeállítása
  • Külföldi céges utak szervezése, azokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Erős szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Vevőorientált gondolkodásmód és műszaki érdeklődés együttes megléte
  • Egyénileg és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Más idegen nyelv (német, vagy francia) ismerete
  • Tanulmányok/szakmai gyakorlat során hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Üzletfejlesztő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre