www.cvonline.hu

ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Az intézményi vendéglátási piacon működő,
országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoportunk
munkatársat keres

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • gyári és irodaházi szegmensben működő éttermeink fejlesztése értékesítési oldalról
  • piacfigyelés-elemzés
  • akciók, animációk, tematikus napok szervezése támogatása
  • termékajánlások, bevezetések, beszállítói aktivitások szervezése
  • értékesítési és kommunikációs tréningek szervezése a kollégák részére
  • rendezvények kiajánlásában, szervezésében való aktív, irányító szerep
  • új üzleti lehetőségek felkutatásában, pályázatkészítésében aktív részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (vendéglátás, szálloda, stb.)
  • minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • nagyfokú lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, vendég centrikusság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv aktív használata

Előny:

  • éttermi szoftverek (Hostware, GP-soft) ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem
  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot  várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzletfejlesztési munkatárs).

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező, Szállodaipari szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol