Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési jogi szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.24.
Jelentkezési határidő: 2019.11.23.

OTP Bank NyRt

Követeléskezelési területre

Üzletfejlesztési jogi szakértőt

keres.

Feladatok:

  • Követeléskezelési folyamatok (puha behajtás, hard behajtás, jogi folyamatok) kidolgozása, szabályozása, bankcsoport szintű felügyelete
  • A követeléskezelési folyamatokhoz szükséges együttműködési -, megbízási szerződések elkészítése, partneri egyeztetések menedzselése, észrevételek egyeztetése, a szerződéskötési folyamat nyomon követése
  • Követeléskezelési rendszert érintő üzleti specifikációk készítése, fejlesztések menedzselése
  • Szabályzatok készítése, jogi - és folyamatszempontú véleményezése
  • A behajtási folyamatokat érintő új jogszabályok, és jogszabály változások nyomon követése, implementálása
  • Követeléskezelési - folyamatokat, rendszert érintő oktatási anyagok készítése, oktatások tartása
  • Felsővezetők részére előadás, prezentáció készítése
  • Kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
  • Egyedi ügyletek behajtási szempontú vizsgálata, javaslattétel problémák megoldására

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Releváns jogszabályok (Pl.: Hpt., Vht., Are tv., stb.), Felügyeleti ajánlások, elvárások ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Min. 2-3 éves hitelintézetnél és/vagy pénzügyi vállalkozásnál követeléskezelési (folyamatszervezés, hálózatirányítás) területen szerzett tapasztalat, vagy min 2-3 éves, követeléskezeléssel napi szinten foglalkozó ügyvédi irodában, illetve végrehajtó irodában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás és kezdeményező készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, nagyfokú munkabírás
  • Felelősségvállalás,megbízhatóság
  • Jó stresztűrő képesség
  • Közép szintű, aktív angol nyelvismeret

Előny:

  • Jogi szakvizsga

Az ideális jelölt:

  • Szakmailag felkészült, precíz, jó átlátó képességű
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Feladat-, és célorientált
  • Dinamikus, agilis, gyors gondolkodású
  • Optimista szemléletű, csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Aktív jelenlét Magyarország vezető bankjánál
  • Változatos feladatok
  • Önálló feladatkörök
  • Részvételi lehetőség szakmai oktatásokon, rendezvényeken
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatási csomag

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi menedzser, Jogtanácsos
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre