Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletágvezető

  • Fe-Group Invest Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi – feldolgozóipari Zrt. keres

munkakörbe munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Az önálló elszámolású üzletág teljes körű irányítása, felügyelete és optimalizálása.
  • Hatékony gazdálkodás kialakítása.
  • Kereskedelmi és termelési tevékenység megszervezése.
  • Kereskedelmi és termelési folyamatok fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú képesítés,
  • Több éves vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés – komplex feladatkezelés
  • Irodai szoftverek magabiztos használata.

Előny:

  • Hulladékgazdálkodási, környezetvédelmi végzettség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Céges autó és telefonhasználat.
  • Összetett, változatos munkakör.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Üzletfejlesztő
Gyártás / Termelés > Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre