Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzletágvezető

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Digitális hidat képezünk az egészségipar szereplőihez.

A Bonafort Kft. a gyógyszer- és egészségipar számára komplex megoldásokat szállító partnere, az eVisit Zrt. részére

Üzletágvezetőt

keres.

Olyan kollégát várunk, aki felelősen és motiváltan részt tud vállalni küldetésünk megvalósításában, fontosak számára a szakmai értékeken túl a kiváló csapat és a jó munkahelyi légkör.

Feladatok:

  • meglévő ügyfeleink igényeinek feltérképezése, a felmerülő problémáikra megoldások kidolgozása, illetve termékeink testre szabása
  • aktív kapcsolattartás a főbb ügyfelekkel
  • célszámok vállalása és teljesítése
  • az üzletág értékesítési munkájának összehangolása
  • az üzletág fejlesztése
  • végrehajtás és támogatói funkciók irányítása
  • új értékesítési lehetőségek felkutatása a tágan értelmezett egészségpiacon
  • a szolgáltatásaink beható ismerete
  • aktív részvétel a termékfejlesztési projektekben a piaci tapasztalatok felhasználásával

Elvárásaink:

  • világos, tiszta kommunikációs és prezentációs készség
  • ügyfélorientált, proaktív, problémamegoldó gondolkodásmód
  • csapatjátékos attitűd (együttműködési készség, rugalmasság, tapasztalat, információ megosztás, szinergiák biztosítása)
  • szakmai partneri viszony biztosításának képessége az egészségipar különböző szereplőivel, orvosokkal, gyógyszer- és gyógytermék forgalmazókkal
  • PC és internet „fan” (MS office, Google alkalmazások, Facebook, LinkedIn vagy más közösségi portál ismerete)
  • nyitottság újdonságok és új területek megismerésére, megtanulására, valamint gyakorlati implementációjára

Előnyt jelent:

  • a gyógyszerpiac működésének ismerete
  • a gyógyszeripar marketing eszköztárának ismerete
  • projektmenedzsment tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • bejáratott, innovatív brand a piacon
  • versenyképes jövedelem (fix + jutalék)
  • teljesítményarányos bónusz juttatások
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai támogatás

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista, Üzletfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre