Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ

ÜZEMVEZETŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.
ÜZEMVEZETŐ
Megbízónk innovatív, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely mezőgazdasági mikrobiológiai készítmények gyártásával foglalkozik.
Egyedi gyártású üzemükben a jelen kor legfejlettebb eszközeivel, technológiáival rendelkeznek, miközben folyamatos kutatás-fejlesztést végeznek a talajjal kapcsolatban.

Számukra keresünk BESZTERECI ÜZEMÜKBE

ÜZEMVEZETŐT

Főbb feladatok:
  • Közreműködés a magas minőségű termékek gyártásában
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag beszerzés, szállítókkal való kapcsolattartás
  • A gyártási technológia feltételeinek biztosítása
  • Beruházásokkal kapcsolatos projekt menedzsment feladatok
  • Üzleti kommunikáció felső vezetőkkel
  • A tervek alapján kitűzött célok, mutatók elérése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Műszaki és/vagy agrár területen végzett főiskola/egyetem
  • Műszaki területen jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:
  • Szakmai tapasztalat az agráriumban

Ami kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, feladatorientált csapatban
  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Összetartó csapat, nyugodt légkör

Munkavégzés helye:
  • Beszterec

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre