Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemvezető

Üzemvezető

Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.05.

A Cvonline.hu Partnere, a stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat évről-évre dinamikusan fejlődik, melyet nemzetközi és hazai elismertségének köszönhet. Húskészítmény gyártó üzemébe.

ÜZEMVEZETŐI

pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Termelés ütemezése, a munkatársak feladatainak beosztása,irányítása, ellenőrzése szakmai támogatás, kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • Karbantartási feladatok szervezése,
  • Az üzem technológiai fejlesztésének támogatása,
  • Minőség-ellenőrzés, telephelyi minőségirányítás biztosítása,
  • Felügyeli a gyártás során a technológiai fegyelem betartását
  • Munkanormák felállítása
  • A rövid és hosszú távú tervek és célkitűzések teljesítése
  • Az üzemben alkalmazott előírások figyelembe vételével a termelés
  •  zökkenőmentes irányítása

Elvárások:

  • Húsipari, feldolgozóipari tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megfelelő motiváció
  • Többéves vezetői tapasztalat
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre