Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemvezető

Üzemvezető

Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.08.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.29.

A Cvonline.hu partnere

németországi cég magyarországi gyártó leányvállalata

keresi vezetői ambíciókkal rendelkező, megbízható munkatársát

Üzemvezető

munkakörbe

Feladatok:

  • Termelési tervek, célkitűzések kialakítása, nyomon követése
  • Termelési naplók vezetése, egyéb termeléssel kapcsolatos dokumentációk vezetése
  • Munkaerő szervezése
  • A munkacsoportokban dolgozó kollégák irányítása, értékelése és motiválása
  • Minőségirányítási és minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Költségcsökkentési, hatékonyságnövelési és minőségjavítási módszerek és javaslatok folyamatos kidolgozása, bevezetése és értékelése.
  • A termelésben felmerült műszaki, minőségi problémák elemzése.

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki gépipari végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Termelő üzemben eltöltött minimum 3-5 éves vezetői gyakorlat
  • CNC programozási tapasztalat; - alapszintű minőségügyi ismeretek (ISO 9001)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Jó döntéshozatali, tervezési és szervezési készség, konfrontáció kezelés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér
  • Felelősségi körnek megfelelő bérezés
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:  Győr

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre