Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 26 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-papír- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Üzemvezető

munkatársat visontai munkavégzéssel, keményítő üzemcsoport területére.

Főbb feladatok:

  • Üzemi berendezések és folyamatok tervezése, kivitelezésének irányítása
  • Elérhető legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
  • Mérnöki számítások készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel
  • Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
  • Műszakvezetők és kezelők munkájának irányítása
  • Karbantartási terv előkészítése
  • Termelési tervnek megfelelően az üzem irányítása

Követelmények:

  • Felsőfokú élelmiszeripari-, gépész- és/vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat vagy projekt kivitelezési gyakorlat
  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office, SAP és AutoCAD
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent az alábbi területek bármelyikén szerzett tapasztalat:

  • Keményítő előállítási folyamatok ismerete
  • Élelmiszeripari gépekkel szerzett tapasztalat
  • Fajsúly alapú szeparáció ismerete

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Üzemmérnök, Vegyészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre