Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • Ital Magyarország Kft.
  • Akasztó, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett saját gyártású termékeink (borok, szörpök, pálinkák), valamint sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

Saját pincészetünkhöz, a Bognár Pincészethez keressük csapatunk új tagját

ÜZEMVEZETŐ

pozícióba

Feladatok:

  • az üzem napi szintű működésének irányítása
  • a termelés megszervezése, a dolgozók munkájának irányítása, hogy a termelés mennyiségileg és minőségileg kifogástalanul, határidőre elkészüljön
  • a termelés feltételeinek ellenőrzése, termelési akadályok feltárása, intézkedés vagy javaslattétel azok elhárítására
  • gyártási folyamatok nyomon követése, javaslattétel a folyamatok javítására, egyszerűsítésére
  • alapanyag felhasználások szakszerű tervezése, hulladékok, selejtek visszaszorítása
  • folyamatos oktatás a kollégák számára
  • üzemi leltárak készítésének irányítása
  • együttműködés a társosztályokkal a vállalati célok megvalósításában

Milyen az ideális munkatárs?

  • min. középfokú végzettséggel rendelkezik, előny a borász végzettség
  • gyártó / termelő cégnél több éves gyakorlatot szerzett hasonló munkakörben (termelésirányító, telephelyvezető, gyári műszakvezető),
  • MS Office-t felhasználói szinten kezeli
  • jó vezetői kompetenciákkal rendelkezik, képes egy nagyobb csapatot is irányítani
  • terhelhető
  • precíz és munkáját a minőség iránti elkötelezettség határozza meg
  • stratégiai és rendszerszemléletű gondolkodásmód jellemzi
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előny:

  • vállalat / termelés irányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Akasztó

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel, illetve a pozíció és bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Akasztó
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre