Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ HELYETTES

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Csongrád, Szeged

Hozzáadva: 2019.09.19.
Jelentkezési határidő: 2019.09.25.
Megbízónk közel két évtizedes múlttal rendelkező szegedi asztalos üzemébe a jelentősen megnövekedett gyártási feladatok miatt
munkatársat keres.

Feladatok:

  • üzemvezető szakmai munkájának támogatása
  • gyártáselőkészítési folyamatok irányítása, operatív ellátása
  • kapcsolattartás beszállítópartnerekkel
  • csapat munkájának összefogása, ellenőrzése, erőforrás-tervezés
  • termékek árazásában való részvétel
  • gyártási stratégiák meghatározásában való részvétel
  • javaslattétel a gyártási kapacitás optimális kihasználására

Elvárások:

  • minimum szakirányú középfokú végzettség
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat 5-10 fős csoportok irányításában
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • hatékony kommunikáció
  • folyamatszemlélet

Előnyök:

  • bútoripari vállalatirányítási programok használatában szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • lakóhely Szeged vonzáskörzetében
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • korrekt munkakörnyezet
  • stabil hátterű magyar tulajdonú vállalkozás
  • 100%-ban bejelentett bérezés
  • egyműszakos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye
  • Szeged

Pozíció területei:

  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Létesítmény üzemeltetés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Csongrád
Szeged
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre