Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ – FRÖCCSÖNTÉS, ÖSSZESZERELÉS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.01.
Hirdetés azonosító: 1712301

Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az adott termelési terület (fröccsöntés és szerelde) zökkenőmentes gyártási folyamatainak biztosítása
  • A gyártandó termék mennyiségének és minőségének biztosítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Belső anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • A gyártott termékek kiszállításának biztosítása a vevő számára
  • Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása
  • A minőségügyi szabványok betartatása a minőségügyi osztály támogatásával
  • Folyamatmutatók felkövetése és azok fejlesztése
  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében
  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása saját alkalmazottaival, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása
  • Részvétel új alkalmazottai kiválasztási és felvételi folyamataiban
  • Rendszeres tájékoztatás a tulajdonos vállalat és az ügyvezető számára
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Műszaki végzettség (technikusi, főiskolai, egyetemi)
  • Termelésvezetésben hasonló területen ( fröccsöntési, szereldei folyamatokban) szerzett több év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer alkalmazása
  • Excel ismeretek és alkalmazási jártasság
  • Tulajdonosi szemléletmód, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Gyors, hatékony és pontos munkavégzés, rendszerszemléletű feladatmegoldás, önálló döntéshozatal képessége
  • Csapatszellemű beállítottság, csapatfejlesztés képessége
  • Pozitív-, eredményorientált személyiség
  • Terhelhetőség, kimagasló flexibilitás
  • Folyamatos igény a fejlődésre

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kiegyensúlyozott nemzetközi hátterű vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Barátságos légkör

A munkavégzés helye

Székesfehérvár és Tatabánya vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZEMVEZETŐ – FRÖCCSÖNTÉS, ÖSSZESZERELÉS, Székesfehérvár és Tatabánya vonzáskörzete

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre