Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemmérnök (agrárium) - Pápa

Man at Work Kft.
Régió: Pápa, Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.10.02.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma preferált
  • Legalább 3-5 év folyamatmérnöki vagy gyártómérnöki tapasztalat
  • Termelő (csomagoló) gépek, berendezések beüzemelésében, működtetésében és karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Word, Excel, PowerPoint tudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Vállalkozói szemlélet, proaktív munkavégzés
  • Tudásvágy, fejlődésre törekvés, céltudatos személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság

Feladatok:

  • A termelés folyamatosságának, műszaki hátterének biztosítása, gépek, berendezések műszaki felügyelete, karbantartása
  • A termeléssel összefüggő (műszaki) kérdésekben javaslatok kidolgozása
  • A termelési dolgozók betanítása, irányítása, motiválása
  • A termelési hatékonyság és a minőség folyamatos növelése
  • A megrendelések határidős, minőségi, és költséghatékony teljesítése
  • Üzembiztonság, rend fenntartása

A munkavégzés helye: Pápa

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Pápa
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre