Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemlakatos

  • Fe-Group Invest Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Szelektív hulladék feldolgozó üzem karbantartói brigádjába keresünk

ÜZEMLAKATOST,

akár azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Munkavégzés:

  • Budapest, X. kerületben;
  • napi 8 órás, nappali munkavégzés;
  • túlórázási lehetőség, akár hétköznap, akár hétvégén.

Feladatok:

  • elsősorban:
    • hulladékfeldolgozó gépsorok leállása okának megkeresése, javítása (szállítószalagok, csigák, darálógépek, bálázógépek, mosóberendezések, szeparátorok);
  • másodsorban:
    • napi-, heti-, havi- karbantartási munkák, javítások elvégzése;
    • új gépsor telepítések során adódó munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • fémipari végzettség;
  • hegesztésben való jártasság;
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk elektronikusan vagy az alábbi elérhetőségen:

Balatoni Henrik

06-20-230-3111

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre