Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemi takarító

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.10.30.

Sütő és cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk

                                            munkatársakat Budapest 11. kerületébe hosszú távra

Feladatok

·         üzem és raktárak (beleértve a folyosókat, lépcsőházat, illemhelyeket, öltözőket, kézmosó helyeket, étkezőket, irodákat) rendben és tisztán tartása kézi és gép eszközökkel (seprés, felmosás, porszívózás, felületek tisztántartása/portalanítása/letörlése, pókhálózás, hulladékgyűjtő edények ürítése/tisztán tartása, ablaktisztítás, izzók cseréje, stb.)

·         udvari takarítás (szemét/falevelek összeseprése, hó eltakarítás, jégmentesítés, kármentő terület takarítása, hulladékkezelés, gazok kiszedése, murva rendezése, szükség esetén friss murva terítése, homlokzat magasnyomású takarítása, stb.)

·         lapostető tisztántartása (seprés, ereszek tisztántartása, stb.)

Elvárások

·         nyolc általános iskolai végzettség

·         takarításban szerzett tapasztalat

·         jó fizikum, monotónia tűrés

·         gyors és precíz munkavégzés

Előny:

·         üzemi vagy kórházi takarítási tapasztalat előny

Juttatások

·         Stabil cég

·         Versenyképes jövedelem

·         Jó csapat

·         Munkaidő: H-P-ig napi 8 órás munkaidő + 30 perc ebédszünet, 7-15:30

·         Túlórázni igény szerint lehet, hétvégén is

·         Bérezés: bruttó 1500,-Ft/óra

·         havonta BKV bérlet juttatása

·         Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Nem dohányzó munkahely

·         Erkölcsi bizonyítvány kiváltása kötelező

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a stj5100604@starjobs.hrszoftver.hue-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre