Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Üzemi mérnök (villamos / mechatronikai / informatikai mérnök) (Szolnok)

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START

ÜZEMI MÉRNÖK
(VILLAMOS / MECHATRONIKAI / INFORMATIKAI MÉRNÖK)

munkatársat keresünk

Szívesen venne részt az új vasúti kocsik karbantartásában? Szeretne megbízható munkahelyen, családias hangulatú csapatban dolgozni? Ha igennel válaszolt a fenti kérdésekre, akkor várjuk mielőbbi jelentkezését!

Feladatok

  • KISS motorvonatok javítási és szerelési technológiai folyamatainak működtetése és ellenőrzése
  • felmerülő egyedi műszaki problémák megoldása
  • diagnosztikai vizsgálatok és a hibafeltárás elvégzése
  • szervezési és irányítási feladatok ellátása adott munkacsoportnál, karbantartási ütemterv alapján
  • az Integrált Irányítási Rendszerek ellenőrzése és betartatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi, vagy főiskolai végzettség (villamos vagy mechatronikai vagy informatikai mérnök)
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • felsőfokú vasúti szakvizsga
  • általános vasúti ismeretek, vasúti járműjavítási szakmai ismeretek
  • diagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatás (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • az alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • képzési támogatások
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352

Boda Ilona Izabella 30/6093483

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Üzemmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre