Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltető

  • HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 13 napja lejárt

A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

Számítógépes mérés-adatgyűjtő rendszerrel ellátott ipari parkba

ÜZEMELTETŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Ivóvíz, ipari hűtővíz, ioncserélt víz termelő berendezések, elosztó hálózatok és fogyasztók üzemeltetése
  • Ipari szennyvízgyűjtő hálózatok, tisztítóművek, tározók, üzemviteli berendezések napi karbantartása
  • Biológiai szennyvízgyűjtő hálózatok, tisztítóművek, tározók üzemvitele, berendezések napi karbantartása
  • A kazánházhoz, mint szolgáltató egységhez tartozó hőenergiát és sűrített levegőt előállító gépek, berendezések gazdaságos, biztonságos, előírás szerinti üzemeltetése, karbantartása
  • Számítógépes felügyeleti rendszerek folyamatos figyelemmel kísérése, az előírt paraméterek tartása, biztonságos üzemmenet fenntartása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Műszaki végzettség (gépész vagy villamosipari szakmunkás, technikus)
  • Előnyt jelentő végzettségek/képzettségek: kompresszor kezelő, gázkút kezelő, daru-kezelő, targoncavezető
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten (Windows, Microsoft Office)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit mi ajánlunk:

  • Mentor program: az új kolléga a munkaköri feladatok elsajátításához - mentorok támogatásával, hozzáértő segítséget kap a betanulási időszakban
  • Továbbképzéseken, tanfolyamokon történő részvétel támogatása (a munkaköri feladatok ellátásához kapcsolódóan)
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát elektronikusan vagy az alábbi címre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/09. hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Targoncavezető, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre