Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltető gyakornok - diákmunka

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Mindig is multinacionális környezetben szerettél volna munkatapasztalatot szerezni? Szeretsz csapatban dolgozni és könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal?

Csatlakozz hozzájuk

Adminisztrációs Gyakornokként

és erősítsd csapatukat munkáddal.

Feladatok:

  • Csoport dokumentáció ellenőrzése, segítség a naprakészen tartásban.
  • Riport készítés táblázatok, jegykezelő rendszerek alapján.
  • Közös e-mail postafiókba érkező levelek nyomonkövetése és az érintett kollégák bevonása.
  • Hibajegyek, megrendelések életútjának figyelése.
  • Riasztás sürgős eseteknél, kollégák, felettes értesítése.
  • Kapcsolattartás más csoportokkal cégen belül, de nemzetközi szinten is, angol és német nyelven.
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése a csoportvezető és a csapattagok kérése alapján (pl. információk összegyűjtése, feldolgozása)

Elvárás:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Ügyfél-orientált szemléletmód
  • MS Office csomag ismerete (főként Excel)
  • Szükséges nyelvtudás: Angol és Német középfok

Amit a cég biztosít:

  • Modern, fiatalos, multi környezet
  • Kávé-, tea automaták
  • Könnyű megközelíthetőség (Infopark)
  • Jól felszerelt irodaház
  • Rengeteg jó minőségű étkezési lehetőség
  • Kellemes, zöld parkos környezet

Munkaidő:
Hétfőtől Péntekig, 09:00-től 17:00-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • ITIL ismeret vagy v3 fundation vizsga
  • Excel függvények és makrók ismerete
  • Scriptelés, programozási tapasztalat Releváns szakmai ismeret és vizsgák

Heti óraszám:
20 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Fizetés:
Br. 1300 Ft/óra

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre