Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltetési vezető - Digitális hitelesítés területére

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Üzemeltetési vezető – Digitális hitelesítés területére

Partnerünk több mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a digitális hitelesítés terén. Nagyvállalatoknak és kis és középvállalatoknak szánt megoldásaik (például: e-számlázás, munkaügyi dokumentumok hitelesítése, biometrikus aláírás integrációja) az egész világon elfogadottak. Jelenleg dinamikus növekedésük miatt szeretnék fejlesztő csapataikat bővíteni.

Pozíció azonosító: B102SAL
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Üzemeltetési csapat szakmai vezetése, feladatok tervezése, összefogása
  • Rendszer infrastruktúra tervezésének támogatása
  • Ügyfeleinknél telepített java, és C alapú aláíró alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Fejlesztőket és fejlesztést támogató rendszerek üzemeltetése
  • Hitelesítésszolgáltatási infrastruktúra üzemeltetése
  • Fejlesztési és üzemeltetési folyamatok automatizálása
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Megfelelő ügyfél kommunikáció
  • Közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett, minimum 8 éves tapasztalat
  • Linux rendszerek (elsősorban CentOS) készségszintű ismerete
  • Windows OS ismeret
  • Scriptnyelvek ismerete (főként bash / perl / python)
  • Dokumentációs ismeretek
  • Hálózati ismertek
  • High availibility megoldások
  • Képesség a szisztematikus munkavégzésre mind csapatban, mind önállóan
  • People management és leadership skillek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság
  • Belső motiváció
  • Angol szakmai dokumentációk olvasása

Előny

  • Agilis módszerekkel szerzett tapasztalat
  • Nginx, Apache, Mysql, NTP, Zorp üzemeltetési ismeretek;
  • Virtualizációs megoldások ismerete (VMware, Proxmox)
  • Docker, Kubernetes
  • Mariadb és Oracle adatbázisok ismerete
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (git/svn)
  • Automatizált tesztelés ismeretek
  • Continuous Integration és Continuous Delivery megoldások ismerete

Amit kínál a cég

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre