Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltetési vezető - Digitális hitelesítés területére

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatok és KKV cégek egyaránt az ügyfeleik között szerepelnek. Megoldásaik például: e-számlázás, munkaügyi dokumentumok hitelesítése, biometrikus aláírás integrációja.

Pozíció azonosító: B102SAL
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Üzemeltetési csapat szakmai vezetése, feladatok tervezése, összefogása
  • Rendszer infrastruktúra tervezésének támogatása
  • Ügyfeleinknél telepített java, és C alapú aláíró alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Fejlesztőket és fejlesztést támogató rendszerek üzemeltetése
  • Hitelesítésszolgáltatási infrastruktúra üzemeltetése
  • Fejlesztési és üzemeltetési folyamatok automatizálása
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Megfelelő ügyfél kommunikáció
  • Közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel

Elvárások

  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett, minimum 8 éves tapasztalat;
  • Linux rendszerek (elsősorban CentOS) készségszintű ismerete
  • Windows OS ismeret
  • Scriptnyelvek ismerete (főként bash / perl / python)
  • Dokumentációs ismeretek
  • Hálózati ismertek
  • High availibility megoldások
  • Képesség a szisztematikus munkavégzésre mind csapatban, mind önállóan
  • People management és leadership skillek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés
  • Eredményorientáltság
  • Belső motiváció
  • Angol szakmai dokumentációk olvasása

Előny

  • Agilis módszerekkel szerzett tapasztalat
  • Nginx, Apache, Mysql, NTP, Zorp üzemeltetési ismeretek;
  • Virtualizációs megoldások ismerete (VMware, Proxmox)
  • Docker, Kubernetes
  • Mariadb és Oracle adatbázisok ismerete
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (git/svn)
  • Automatizált tesztelés ismeretek
  • Continuous Integration és Continuous Delivery megoldások ismerete

Amit kínál a cég:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
  • Rendszeres céges rendezvények
  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre