Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ (14-9378)

HumanField Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ
(14-9378)

pozícióba.

Feladatok:

  • 66 fő beosztott irányítása,
  • Az erőmű folyamatos és zavarmentes üzemmenetének biztosítása,
  • Az üzemi teljesítmény optimalizálása, heti és napi műszaki koordinációs egyeztetések irányítása, a főenergetikusi
  • feladatok ellátása,
  • Az üzemeltetési hatékonyság mérése és kiértékelési folyamat kialakítása, működtetése,
  • Az üzemeltetési tevékenység dokumentálása, műszakváltás szervezése, szabályozása.

Elvárások:

  • Erőműben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kimagasló juttatási csomag,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Biztos háttér, stabil munkahely.

A munkavégzés helye: Országos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9378”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre