Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltetési mérnök

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva
Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Üzemeltetési mérnököt veszprémi munkavégzésre.
-Gyártóegység épületkarbantartási feladatainak ellátása
-Szerződéskötés, szerződések kezelése
-Beszállítói kapcsolattartás
-Társosztályokkal történő egyeztetés (beszerzés, jogi osztály)
-Árkalkulációk készítése

Elvárás

-Mechatronikai / (épület)gépész / üzemmérnök diploma
-Gyártóterületen szerzett épületkarbantartási tapasztalat előnyt jelent
-Min. 2-3 év szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
-Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre