Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Győr

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.
Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres:
ÜZEMELTETÉSI MANAGER pozícióba Győr-Moson Sopron megye területére

Feladatok:

  • Felel a társaság összes konyhájának üzemszerű és biztonságos működéséért
  • Koordinálja és ellenőrzi a karbantartó munkatárs tevékenységét
  • Rendszeresen felméri a konyhákon felmerülő karbantartási feladatokat, állagfelmérést végez, javaslatot tesz felújítási, átalakítási munkálatokra.
  • Gépjárművek karbantartásával és üzemeltetésével kapcsolatos feladatok teljes ellátása
  • Kivitelezések előkészítése, koordinálása
  • Üzemeltetéshez szükséges eszközök beszerzése, javíttatása
  • Közüzemi szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Telefon/internet szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb, a felső vezetés által kért feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Vezetői szemléletmód
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Győr

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Létesítmény üzemeltetés/karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • ÉLELMISZERIPAR: Műszakvezető/Termelés irányító
  • ÉLELMISZERIPAR: Karbantartó mérnök / Karbantartásvezető
  • ÉLELMISZERIPAR: Létesítmény üzemeltetés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre