Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Üzemeltetési Asszisztens

  • CD Hungary Zrt.
  • II. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Ingatlanhasznosító és  Üzemeltető Cég

Asszisztenst

keres!

Feladatok

  • Ingatlanok üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok,
  • Üzemeltetési igazgató és menedzserek munkájának támogatása,
  • Dokumentációk, kimutatások és nyilvántartások készítése
  • Számlák ellenőrzése, anyagrendelések, stb.

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Word, Excel)
  • Egyéni és csapatban történő munkavégzés

Előny:

  • Angol alapszintű nyelvismeret
  • Ingatlanüzemeltetés adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkabéren felüli juttatások,
  • Korszerű, kényelmes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:  Budapest (II. kerület)

Önéletrajzokat várjuk.

Helyek II. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre