Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

UX tanácsadó

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.20.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Az OTP Bank stratégiai célkitűzése, hogy széles körben nyújtson digitális banki szolgáltatásokat ügyfelei részére, illetve hogy ezen szolgáltatások európai viszonylatban is kiemelkedő ügyfélélményt biztosítsanak. Ezen törekvés támogatására keresünk munkatársat UX tanácsadó munkakör betöltésére.

Az új munkatárs feladatai közé tartozik majd:

  • digitális felületek (honlap, landing page-ek, microsite-ok) teljes körű tervezése szoros együttműködésben a kapcsolódó társterületekkel és az ügynökséggel
    • digitális ügyfélutak megtervezése
    • folyamatok és felületek wireframe tervezése
    • digitális értékesítési folyamatokra vonatkozó koncepcióalkotás
  • részvétel digitális banki projektekben, ügyfélközpontú szemlélet képviselete
  • digitális felületek ügyfélélmény és konverzió fókuszú elemzése, optimalizálása
  • kapcsolattartás társosztályokkal, fejlesztőkkel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • van legalább 1 év UX designer tapasztalatod
  • gyakorlati tapasztalatod van digitális felületekre vonatkozóan koncepció alkotásban, tervezésben (Axure, Figma, Zeplin), prototipizálásban
  • strukturált, komplex gondolkodásmód és jó rendszerező készség jellemez
  • szereted nem csak a megoldást, hanem magát a problémát is
  • koordinátori, projekt menedzseri képességekkel rendelkezel
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezel

Jelentkezésednél előny jelent, ha:

  • dolgoztál már agilis / lean módszertan szerint
  • van service / product owner tapasztalatod
  • van UI / visual design tapasztalatod
  • értesz alapszinten a HTML-hez és a CSS-hez

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • barátságos és professzionális munkakörnyezetet
  • fiatal és lelkes csapatot
  • kiegyensúlyozott munka-magánélet arányt
  • önálló munkavégzési lehetőséget, szabadságot a kreatív ötletek kibontakoztatására
  • tervezhető karrierpályát, hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoportnál

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Webmester
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer, Tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre