Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Útiköltség-elszámolási ügyintéző

  • CPL JOBS
  • Rábahídvég, Vas
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Nemzetközi partnercégünk német ügyfelek részére biztosít teljeskörű szolgáltatást SAP támogatás, dokumentum-digitalizáció, bérszámfejtés és gépjármű-biztosítás területen. Folyamatosan bővülő csapatukba keressük az új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • Üzleti utak ellenőrzése a német törvények és jogszabályok alapján
  • Rendszeres német nyelvű kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • MySQL használata - adatbázis lekérdezések létrehozása
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése
  • Adóigazolások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középszintű IT ismeret (mySQL, Access, Excel)

Nyelvismeret:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Informatikai vagy gazdasági végzettség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás, cafatéria, bónusz, sportkártya
  • Folyamatos képzési lehetőségek, tréningek
  • Csapatépítő programok
  • Betanulási program
  • Céges buszjárat
  • Gyümölcsnap

Munkavégzés helye: Rábahídvég

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre