Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Útiköltség - elszámolási ügyintéző középszintű IT ismerettel

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Üzleti utak ellenőrzése német jogszabályok alapján
  • mySQL - adatbázis lekérdezések létrehozása
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, illetve a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Adóigazolások készítése
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (informatikai/gazdasági végzettség előny)
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • mySQL ismeret, Access és Excel középszint
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerben, illetve csapatban történő analitikus és logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafatéria, bejárási támogatás vagy céges buszjárat, Sportkártya
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre