Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Útfelület, útburkolat karbantartó

  • MyBridge Kft.
  • XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 52 napja lejárt

Létesítménygazdálkodási piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező megbízónk a Future számára a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér területére

munkatársat keresünk.

Feladatok:

A repülőtér burkolt felületeinek és tartozékainak karbantartása, burkolati jelek ellenőrzése, szükség szerinti újra festése, közlekedési táblák karbantartása és javítása.

Amit várunk:

  • számítógép felhasználói szintű ismeret;
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • "B” kategóriás jogosítvány, (LEVEL 3-as belső jogosítvány megszerzésének vállalása);
  • házi készenlét vállalása.

Előny:

  • szakirányú műszaki végzettség;
  • különböző útburkolatok festéshez, javításához használt gépek kezelésének ismerete; (önjáró festőgép, kézi festőgép, lapvibrátor, bontókalapácsok, stb.).

Amit kínálunk:

  • jó munkahelyi légkör;
  • kiemelkedő bérezés;
  • próbaidő után cafetéria rendszer;
  • hosszú távú, biztos munkahely;
  • vidékről utazási költségtérítés;
  • folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása.

Munkavégzés helye: 18. kerület

Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

A jelentkezés fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal lehetséges.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Építő munka, földmunka, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre