Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Utazásszervezési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: V. kerület

Hozzáadva: 2019.05.15.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

Piacvezető utazásszervező vállalat a japán és nemzetközi beutaztatás területén, az európai utazási piacon. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cég működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi. Budapesti irodájukba működő európai egyéni turisták utazásait foglaló központ részére keresünk angolul jó beszélő diák gyakornokokat!

Feladatok:

  • Szálloda és egyéb földi szolgáltatások foglalása, hatékony koordinlása

  • Foglalás tanulmányutak, promóciós csoportok számára

  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal

  • Információnyújtás, visszaigazolás a szolgáltatókról az értékesítési irodák felé

  • Szállodai panaszok és problémák összegyűjtése és továbbítása a vezetők felé

  • Árak és információk frissítése a foglalási rendszerben

  • Szoros kapcsolattartás az Operation Managerrel

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

  • Gyakorlott és biztos felhasználói szintû MS Excel ismeret

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Kommunikáció képes olasz vagy francia vagy spanyol vagy német nyelvtudás

  • Önállóság

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Fejlett problémamegoldó készség

Munkaidő:

Heti 20 óra rugalmasan vagy heti 40 óra H-P között szeptemberig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1200 Ft-os órabér

  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés

  • Igényes munkakörnyezet

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Előnyt jelent:

  • Idegenforgalomban / utazási irodában szerzett tapasztalat
  • Szakirányú tanulmányok (Turizmus és vendéglátás szak)

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
A jelentkezéshez kérlek csatolj egy angol nyelvű önéletrajzot is.

Helyek V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre