Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Utastájékoztatást támogató ügyeletes (Budapest, Déli)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Budapest, Pest, I. kerület
  • A hirdetés 26 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Utastájékoztatást támogató ügyeletes

Helység
Budapest Déli
Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • figyelemmel kíséri a hangos utastájékoztatás helyességét, pontosságát, különös tekintettel az adott időszak érvényben lévő élőszavas közleményeire, vágányzári és egyéb kiegészítő információira
  • a tapasztalt hiányosságok megszüntetésére az Állomási Végrehajtási Utasításban meghatározottak szerint intézkedik
  • rendszeresen ellenőrzi a vágányvégi és az összesítő vizuális kijelzők megfelelő működését és a megjelenített információk aktualitását
  • felhívja a hangosbemondó figyelmét a tapasztalt hiányosságra, a meghibásodást jelzi a főrendelkező forgalmi szolgálattevőnek, aki intézkedik a helyreállításról

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség – érettségi
  • hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • tevékenységéhez szükséges technológiák és utasítások ismerete
  • pályavasúti informatikai rendszerek munkakörére vonatkozó ismerete

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2019.02.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Szűcsborus Melinda 1/511-6956 / 01-69-56

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
I. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre