Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Út-és víziközmű-tervező mérnök

  • KASIB Mérnöki Manager Iroda Kft.
  • XIX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

Budapesti székhelyű (XIX. kerület) mérnökiroda keres azonnali belépéssel,

Építőmérnök kollégát út-és víziközmű-tervező mérnök

munkakörbe.

Feladatok:

  • Út-és víziközművek tervezése
  • Tanulmánytervek minőségi elkészítése – önállóan
  • Engedélyezési tervdokumentációk összeállítása
  • Kiviteli tervek pontos, részletes elkészítése
  • Altervezőkkel és hatóságokkal való önálló egyeztetés a folyamatos munka érdekében
  • Építőmérnök munkatársi feladatok elvégzése Vezető Tervező irányítása mellett

Elvárások:

  • Egyetemi diploma
  • AUTOCAD Civil 3D tervezőprogram ismerete és használata
  • Jó szervezőkészség, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Egy nagy múltú, sikeres cég stabil háttere
  • Sokrétű feladatkör, mely kiváló tapasztalatszerzésre ad lehetőséget
  • Nagy projektekben való részvétel
  • Professzionális munkakörülmények
  • Betanulási időszakban több éves tapasztalattal rendelkező kollégák segítő közreműködése

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük a fizetési igényeket (nettó) az önéletrajzon vagy jelentkezésen feltüntetni szíveskedjenek!

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre