Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Unit Manager / Szeged

Régió: Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.08.21.

„Atyaég, mekkora kapufát rúgtam teli csüddel! Bosszankodom: miért nem ment be, az idény gólja lett volna – de a többiek biztatnak, nyugi, a következő bemegy. És tényleg ez a lényeg: egymás buzdítása, lelkesítése. Nem az a fontos, pontos-e a keresztpassz, hanem hogy együtt vagyunk. A közösség a lényeg. Az „együtt sikerülni fog” érzés. Amit, ha át tudunk ültetni a napi munkába, nem kérdés, ki fog nyerni – mindenki! Ha Ön is így érez, jelentkezzen hozzánk!”

Hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Direkt értékesítési munkatársakat koordinálni;
  • Részt venni az új kollégák toborzási-, kiválasztási folyamatában;
  • Támogatni az értékesítési folyamatot;
  • Értékesítési stratégiákat tervezni, készíteni és megvalósítani.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Kiváló emberismeret jellemez és könnyen teremtesz új kapcsolatokat;
  • Kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
  • Dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit szabálykövetés jellemez;
  • Képes vagy magas elvárások mellett is jól teljesíteni, a kihívások lelkesítenek;
  • Hosszú távra tervezel;
  • Legalább középfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséged van;
  • Értékesítési vagy ügyfélkezelési munkakörben szereztél már releváns szakmai tapasztalatot;
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent;
  • A munkavégzés helye: Szeged.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el.
  • Betanulásodat díjmentes képzéssel és kijelölt mentorral támogatjuk.

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser
Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre