Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Új KIA gépjármű értékesítési tanácsadó

  • Company_icon Jász-Plasztik Autócentrum Kft.
  • Location_icon Eger, Heves
  • A hirdetés 96 napja lejárt

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország legnagyobb, magyar tulajdonban lévő KIA márkakereskedése.

Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, akik elhivatottan tudják képviselni a KIA márkát egy exkluzív környezetben, s akiket vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

A Jász-Plasztik Autócentrum egri csapatába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • új KIA gépjárművek értékesítése
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély

Személyiséggel szembeni elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • motivált, pozitív gondolkodású
  • új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság a rendszeres tanulásra
  • csapatjátékos
  • energikus, határozott, jó fellépés
  • „értékesítői  véna”

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér
  • magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • igényes érdekeltségi rendszeren alapuló jövedelem

Munkavégzés helye: Eger

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk „KIA Értékesítési tanácsadó” megjelöléssel. Jelentkezését köszönjük!

Helyek Eger
Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre