Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

UI fejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 61 napja lejárt

Partnerünk több mint 30 éve dolgozik azon, hogy az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, ügyfeleik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Több ezer partnerrel dolgoznak együtt, K+F terület pedig kiemelkedő a cég életében.
Komplex ügyviteli rendszer fejlesztése a fő profiljuk. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak, új HR termékük továbbfejlesztéséhez keresnek kollégát.

Pozíció azonosító: B73UI
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Kezdés: 1 hónapos üzleti és fejlesztői oktatás, a céges karrier megalapozására
  • 2-4 fős csapatokban történő kliens oldali technológiák frissítése
  • Meglévő modulok új funkciókkal való kiterjesztése

Elvárások

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • ASP.Net MVC, Angular 8, TypeScript ismeret
  • ORM, IOC Container ismeret

Előny

  • Saját fejlesztések profi szintű dokumentálása
  • Kód helyességének ellenőrzése automata tesztekkel
  • WebApi, OData, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation, EPPlus ismeret

Egyéb információ

  • Rugalmas munkaidő
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Pihenő szoba, céges masszázs
  • Csapatépítők

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre