www.cvonline.hu

UI developer

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva
Partnerünk:

Partnerünk navigációs szoftvergyártó cég, mely mobil járműipari és a személyi navigációs szektor számára fejleszt innovatív megoldásokat.

Feladatok:
  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi navigációs szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára
  • Navigációs rendszer optimalizált digitális tartalmának fejlesztése
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel
Elvárások:
  • Web- és/vagy UI-fejlesztési gyakorlat
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására
Előny:
  • LUA script ismerete
  • Szoftverfejlesztési és -tervezési tapasztalat
  • Csapatban történő munkavégzési tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokyo, Detroit, Sanghai)
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó
Aktiválás időpontja 2018.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre