Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyviteli asszisztens

  • J und J Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 18 napja lejárt

J und J KFT Debrecen felvételre keres

munkakörbe munkatársat

Feladatok:

  • Vállalati ügyviteli és adminisztrációs folyamatok támogatása, ellenőrzése
  • Központi elektronikus és papír alapú dokumentáció kezelése, levelezés, postázás
  • Központi értéktár, és készlet kezelése
  • Adatrögzítési, legyűjtési feladatok
  • Iratanyagok rendszerezése, központi iratok kezelése
  • Menedzser asszisztensi feladatok ellátása
  • Elemzések, statisztikák elkészítésében tevékeny közreműködés
  • Kapcsolattartás és koordináció szerződött tanácsadói partnereinkkel

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • MS OFFICE ismerete
  • Megbízhatő preciz, önálló és felelős munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség (akár páIyakezdő is)
  • Debreceni lakcím
  • Tízujjas vakon való gépírás
  • Áruforgalmi, kereskedelmi-marketing, munkaügyi, belső ellenőri területen (bármely) szerzett minimális gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer-kezelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Túlóramentes munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Levéltáros, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre