Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2018.12.02.
Jelentkezési határidő: 2018.12.20.

Ipari légkondicionáló berendezésekkel foglalkozó multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel

munkatársat

Feladatok

·         Szerződések, bejövő számlák iktatása, sorszámozása

·         Számlázás

·         Megrendelések készítése, kezelése

·         Kapcsolattartás az ügyfelekkel, logisztikával és a gyártással

·         Riportok készítése

·         Bejövő telefonok és e-mailek kezelése

·         Adatbázisok kezelése, feltöltése megadott adatok alapján

·         Utazásokhoz tartozó foglalások ügyintézése

·         Szerviznyilvántartás vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Juttatások

·         Útiköltség-támogatás

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: stj1300480@starjobs.hrszoftver.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budaörs
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre