Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÜGYVEZETŐI FŐMUNKATÁRS

  • HABI Kft.
  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 11 napja lejárt

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, kommunikatív, önállóan is dolgozni tudó, GYAKORLOTT munkatársat keres ÜGYVEZETŐI Főmunkatárs beosztásba.

Amit kínálunk:

  • versenyképes diplomás fizetés, egyéni megegyezés alapján,
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony,
  • útiköltség támogatás,
  • korszerű munkaeszközök (notebook, okostelefon, szoftver előfizetések),
  • fiatalos, modern munkakörnyezet,

Főbb feladatok:

  • ügyvezető időbeosztásának és napirendjének megszervezése,
  • értekezletek, találkozók, tárgyalások, céges rendezvények előkészítése, megszervezése,
  • határidős feladatok nyilvántartása,
  • kapcsolattartás külső partnerekkel és a társaság belső munkatársaival,
  • dokumentációk összeállítása, szakszerű kezelése, rendszerezése,
  • általános és speciális irodavezetői feladatok ellátása, irodatechnikai eszközök kezelése,

Szakmai elvárás:

  • szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség (kontrolling szakirány),
  • 10 év hasonló területen végzett munka,
  • kiváló szervező- és végrehajtó készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló és pontos munkavégzésre való képesség,
  • dinamikus, magabiztos, határozott személyiség,
  • magasszintű szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Vállalatirányítási rendszer),
  • „B” kategóriás jogosítvány,

Előny:

  • angol nyelv ismerete,
  • vezetői beállítottság,
  • kereskedelemben való jártasság,
  • kihívások és változások kezelése,
  • kontrolling szemlélet,

Pályázható telephely: Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2019. november 30-ig, a betölteni kívánt pozíció feltüntetésével kérjük elküldeni.

 A hirdetések elbírálásának határideje: 2019. december 13.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Irodavezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre