Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.27.
Jelentkezési határidő: 2019.09.29.

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, több telephellyel rendelkező cég, a világ 10 legnagyobb prémium márkás autóipari beszállítója közül háromnak beszállít, több mint 10 európai országban, valamint Közép-Amerikában.

Autóipari, gépipari, illetve elektrotechnika ipari vevőik számára, vevő-specifikus igényeikhez igazodva, a legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési hátteret biztosítják.

munkakörbe keresünk új munkatársat számukra.

Feladatok

  • Irat és dokumentáció kezelése
  • Vezetői meetingek szervezése, jegyzőkönyv vezetés és készítés
  • Vezetői információs rendszer kialakítása, bevezetése és fejlesztése
  • Vezetői KPI-okhoz kapcsolódó elemzések és kimutatások készítése
  • Rendszer megfelelőségek és határidős feladatok monitorozása és a vezetői feladatok végrehajtásának ellenőrzése

Elvárások

  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat versenyszférában (gyártói környezet előny)
  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáltság
  • Megbízhatóság, stressztűrő képesség, lojalitás
  • Kitartó és dinamikus személyiség
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktív, vidám, agilis személyiség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Bizonyítottan integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Bizonyítottan költség érzékeny és vállalati eredményorientált szemlélet és ismeret
  • Bemutatható korábbi tevékenységek és folyamatok, melyek gazdája volt

Munkáltató ajánlata

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli, de megoldható feladatok
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató munkakörnyezet
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre