Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens

Diehl Aviation
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2019.09.28.

"AZ A DOLGOM, HOGY PROJEKTEKET KOORDINÁLJAK ÉS A TERMELÉSI FOLYAMATOKAT KIALAKÍTSAM."

Tudja Réka, Folyamat mérnök, termék transzferekért és külső beszállítók bevezetéséért felel.

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Az alábbi feladataid lesznek:

  • az ügyvezető napi munkájának támogatása
  • az ügyvezető naptárának kezelése, találkozók szervezése
  • társaság működéséhez szükséges
  • teljeskörű adminisztráció biztosítása
  • háttérdokumentációk elkészítése, sokszorosítása, digitalizálása
  • postai ügyintézés, számlák iktatása
  • kimenő-bejövő hívások, e-mailek kezelése
  • fordítások készítése, tolmácsolás
  • külföldi- és egyéb vendégek fogadása

Ami ezekhez a feladatokhoz szükséges:

  • ügyvezetői asszisztens/ személyi asszisztens munkakörben szerzett tapasztalat
  • protokoll ismeretek
  • tárgyalóképes német/angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • önálló munkavégzés, diszkréció, előrelátás
  • erős szervező, együttműködési és jó kommunikációs képesség

Már az első naptól kezdve felelősségteljes és fix helyed lesz a csapatban, amely segítséget nyújt Neked majd a beilleszkedés során.

Diehl Aviation Hungary

HR osztály
Ipari park utca 9, H-4300 Nyírbátor

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Gépíró, Gyorsíró, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre