Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezetői asszisztens - Kecskemét

Man at Work Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.03.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Ügyvezetői asszisztens

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol és lehetőleg német nyelvismeret
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben töltött legalább 5 éves tapasztalat, lehetőleg termelővállalatnál
  • Microsoft Office ismeretek (Powerpoint, Excel, Word)
  • SAP ismeret előny

Feladatok:

  • A vezető támogatása – naptár nyilvántartása, értekezletek összehívása
  • Vendégek fogadása
  • Utazások szervezése
  • Céges rendezvények szervezése
  • Vezetői kimutatások és elemzések készítése
  • Vezetői értekezletek szervezése
  • Prezentációk készítése, koordinálása
  • Megrendelések készítése, nyomon követése
  • A vállalatnál dolgozó asszisztensek koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat kecskeméti gyáregységéhez toboroz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét.

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre