Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Veszprém
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Megbízónk, több mint 25 éve, a hazai építőanyag gyártás egyik kiemelkedő szereplője. A cégcsoport több milliárd Forint forgalommal, 4 gyártó egységgel, továbbá kiemelkedő termékfejlesztési és innovációs tevékenységgel rendelkezik a hazai piacon. A tulajdonosi kör elhatározása alapján egy kivitelezési területre szakosodott céget indítanak, amely hiánypótló szerepet tölt be a szakágazatban.

Ezen új vállalat

munkatársát keressük.

Pozíció célja: az ügyvezető, a cég első alkalmazottjaként azt a feladatot kapja, hogy építse fel a feladatok ellátásához szükséges erőforrásokat (anyagi és szakmai támogatást a tulajdonosi kör biztosít), határozza meg a szükséges működési feltételeket, folyamatokat és indítsa el az új vállalat tevékenységét. Pro-aktív, önálló és a kihívást jelentő, „építkezős” feladatokat kedvelő személyt keresünk, mert ugyan támogatással, de a nulláról kell egy céget felépítenie.

Főbb feladatok:

  • Több lépcsőben munkatársak felvétele (2020-ban, 30-40 fős létszám elérése)
  • Működési folyamatok kialakítása
  • Munkatársak betanításának koordinációja és kollegák motiválása;
  • Éves üzleti tervezési feladatok elvégzése
  • Projektek ütemezése, ellenőrzése
  • Erőforrások allokációja
  • A hatékonyság folyamatos elemzése, hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő kivitelezés szavatolása
  • Erőforrások tervezése, megvalósításukban való közreműködés (pl. gépek, berendezések, eszközök beszerzése, stb.)
  • A vállalati előírások, módszerek betartásának ellenőrzése a tevékenység során
  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi szabályok betartásának biztosítása
  • Beszállítói, alvállalkozói megállapodások megkötése, szerződések kezelése
  • Megbízókkal, ügyfelekkel történő tárgyalások lebonyolítása

Ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettségű
  • Min. 3-5 éves vezetői tapasztalattal bír
  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség
  • Példamutató magatartásával képes vezetni a rábízott munkatársait
  • Döntésképes, pro-aktív, határozott személy
  • Nem ijed meg az esetleges kezdeti nehézségektől

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség
  • Emberközpontú környezet
  • Folyamatosan bővülő, megújuló és innovatív feladatok
  • Vezetői juttatások (havi fizetés + bónusz + vállalati autó)

Munkavégzés helye: Veszprém-megye

Helyek Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Operatív vezérigazgató, Pénzügyi igazgató, Személyzeti igazgató, Ügyvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre