Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2019.04.12.

automatizációs vállalatnál

A komoly sikerekkel rendelkező nemzetközi robotikai-automatizációs vállalat, a STABIL GROUP újonnan alakuló partnercége ambiciózus ügyvezető igazgatót keres. A munkavégzés helye Budapest, esetenként külföldi tárgyalásokkal.

A frissen szerveződő cég autóipari gyártócégek gyártósorait (robotikai és más hasonló berendezéseket), valamint magát a folyamatot tervezi meg. Egy eleinte 10 fős, majd bővülő team élére keresünk olyan személyt, aki nem főnök, hanem vezető lesz. Aki a gépgyártás-előkészítő csoport fejeként egyszerre bír gazdasági és műszaki rálátással a munkafolyamatokra, és e két téren képes felelős döntéseket hozni.

A pozícióban az az igazán inspiráló, hogy az ügyvezető igazgató szervezi meg a csapatot, és ő is tesz majd javaslatokat a bővítésre. Így az ő keze alatt formálódhat a cég koncepciója, de ehhez természetesen támogatást kap az anyavállalattól.

Az ügyvezető igazgató fő feladatai:

  • ajánlatok terveztetése a team tagjaival
  • gépek terveztetése alvállalkozókkal
  • gyártás ütemezése, határidők precíz, felelős tervezése és betartatása
  • külső megrendelők felkutatása
  • eladott gépek engedélyeztetési eljárásának lebonyolítása
  • közvetlen riportálás az anyavállalat felé
  • szerződéskötések

 Amit megbízónk nyújt az ügyvezető munkájáért:

  • a pozícióhoz méltó, ösztönző juttatási csomag
  • cafeteria
  • céges gépkocsi
  • hatékony szakmai támogatás a vezetői feladatokban, tervekben

Szívesen jelentkezne? Várjuk, ha rendelkezik ezekkel:

  • villamos- és/vagy gépészmérnöki diploma vagy magas szintű mechatronikai tudás
  • LabView, SOLID Edge ismeretek
  • 3 év, automatizált gyártósorok tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek, esetleges hibák felismerése, igények egyeztetése a programozóval
  • analitikus szemlélet
  • pontos tervezési készség
  • rugalmasság, megoldásorientált szemlélet

Nyelvismeret

  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás (napi használatban)
  • németnyelv-tudás előny
Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gyárigazgató, Ügyvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre