Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyvezető igazgató

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.02.09.

A komoly sikerekkel rendelkező nemzetközi robotikai-automatizációs vállalat, a STABIL Group újonnan alakuló partnercége ambiciózus

Ügyvezető igazgatót

keres.

A munkavégzés helye Budapest, esetenként külföldi tárgyalásokkal.

A frissen szerveződő cég autóipari gyártócégek gyártósorait (robotikai és más hasonló berendezéseket), valamint magát a folyamatot tervezi meg, magát a terméket majd nem ő gyártja. Egy eleinte 10 fős, majd bővülő team élére keresünk olyan személyt, aki nem főnök, hanem vezető lesz. Aki a gépgyártás-előkészítő csoport fejeként egyszerre bír gazdasági és műszaki rálátással a munkafolyamatokra, és e két téren képes felelős döntéseket hozni. Örvendetes, ha ehhez értékesítői szemlélet is társul.

A pozícióban az az igazán inspiráló, hogy az ügyvezető igazgató szervezi meg a csapatot, és ő is tesz majd javaslatokat a bővítésre. Így az ő keze alatt formálódhat a cég koncepciója, de ehhez természetesen támogatást kap az anyavállalattól.

Az ügyvezető igazgató fő feladatai:

  • ajánlatok terveztetése a team tagjaival
  • gépek terveztetése alvállalkozókkal
  • gyártás ütemezése, határidők precíz, felelős tervezése és betartatása
  • külső megrendelők felkutatása
  • eladott gépek engedélyeztetési eljárásának lebonyolítása
  • közvetlen riportálás az anyavállalat felé
  • szerződéskötések

Amit megbízónk nyújt az ügyvezető munkájáért

  • a pozícióhoz méltó, ösztönző juttatási csomag
  • cafeteria
  • céges gépkocsi
  • hatékony szakmai támogatás a vezetői feladatokban, tervekben

Az alábbi képzettséget és kompetenciákat tartjuk szükségesnek:

  • villamos- és/vagy gépészmérnöki diploma vagy magas szintű mechatronikai tudás
  • LabView, SOLID Edge ismeretek
  • PLC programozási ismeretek, esetleges hibák felismerése, igények egyeztetése a programozóval
  • cég irányításában szerzett tapasztalat, beleértve az operatív szintű tervezést is (a géppapír rendelésétől a komplett koncepciókig)
  • analitikus szemlélet
  • pontos tervezési készség
  • rugalmasság, megoldásorientált szemlélet
  • minimum 5-10 év releváns szakmai tapasztalat

Nyelvismeret

  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás (napi használatban)
  • németnyelv-tudás előny
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Ügyvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre